Stránky

pondělí 23. listopadu 2015

Moje strava - inspirace č.1

Tak a máme tu první článek o tom, co vlastně jím. Přikládám fotky s popiskem, u některých budou i odkazy na recepty, které můžete najít na mém prvním blogu, Crazyloved.Kitchen stories.

Strava při kojení je věda, zvlášť když syn zřejmě trpí na kojeneckou koliku a pravidelně asi od 18h-do půlnoci hystericky řve. Takže je to takový pokus-omyl. Zatím nejím moc mléčných výrobků - jogurty mám bezlaktózové z Alberta a sýr mi zachutnal kozí, který je prý údajně lépe stravitelný. No nevím. A jinak jím hodně rýže, brambory, hovězí maso a lososa. Jablko a banán taky v pohodě. Paprika NE-E. Hrůza když člověk musí dávat tak moc pozor, co vlastně jí.

Hovězí nudličky s mrkví a jasmínovou rýží (zahuštěno troškou kukuřičného škrobu).Pečená muškátová dýně (domácí od tatínka), knackebrot z DM, cottage sýr

Koláč z červené řepy se špenátem a kozím sýrem, původní recept ZDE
Mugcake se švestkovým šmakounem - recept ZDE

volské oko, toast, slanina (starší fotka, teď si slaninu dám tak 1-2 plátky)

Platýs s brambory, fazolky

Kulatozrnná rýže s jablkem a javorovým sirupem
Zatím toho moc není, protože ještě úplně nejsem naladěná na časté focení jídel, ale po šestinedělí se to snad zlepší. Teď mám zatím co dělat s brečením syna, brečením svým, hormonama a nevyspáním a celkově ta nová situace je ještě moc čerstvá :)

Žádné komentáře:

Okomentovat